Kontinentální buldok-Continental Bulldog PP FCI PRODÁM Zdarma

Toto je můj inzerát
Vloženo: 14.11.2019 22:00 Typ: Nabízím Kategorie: Štěňata prodám Od: Bulls Orvet FCI Město: BRNO

CHS s mnohaletou tradicí chovu nabízí nádherná štěňátka z vynikajícího spojení naprosto zdravých a výstavně úspěšných rodičů.Otec import Německo ze známé,velice úspěšné chovatelské stanice "vom Kellergeist",matka čistě švýcarské krve zakladatelky plemene chs "Pikwick". Oba rodiče štěňátek mají naprosto zdravé klouby i lokty - oba HD A/A ED 0/0!
Nové zdravé,momentálně nejžádanější a nejoblíbenější plemeno v Německu s velkou budoucností-je to úžasný rodinný pes,vhodný jak do rodin s dětmi,které miluje,tak i ke starším lidem,rád aportuje,plave,dokáže být energický,ale není náročný na pohyb,vhodný do bytu,ale nemá problém ani s pobytem venku,je naprosto nekonfliktní,nenáročný na údržbu,ideální střední velikosti-průměrně 45cm v kohoutku,není zatížený zdravotními problémy.
Štěňátka odchovávaná v domácím prostředí,pravidelně odčervovaná,naočkovaná,s čipem,vystaveným EuroPasem,Průkazem Původu FCI a s balíčkem do začátku budou k odběru začátkem prosince nebo dle dohody. Na SMS neodpovídám. CZ Brno

Dále je na prodej černá 2letá fenka s perfektními zdravotními výsledky HD A/A ED 0/0 OCD clear,patelly 0/0,spondyloza negativní a vynikající povahou.Vhodná do rodiny i k dětem,starším lidem i aktivním, ne na chov.

www.kontibul.webnode.cz

Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email